LQP02HQ2N5C02L Murata
  • Part Number: LQP02HQ2N5C02L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: 01005 (0402) 0.3 0.02MM 2.5NH 0.
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQP02HQ2N5C02L Murata
    LQP02HQ2N5C02L Murata
    LQP02HQ2N5C02L is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQP02HQ2N5C02L is described as 01005 (0402) 0.3 0.02MM 2.5NH 0.. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM