LQP02HQ2N4C02L Murata
  • Part Number: LQP02HQ2N4C02L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: 01005 (0402) 0.3 0.02MM 2.4NH 0.
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQP02HQ2N4C02L Murata
    LQP02HQ2N4C02L Murata
    LQP02HQ2N4C02L is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQP02HQ2N4C02L is described as 01005 (0402) 0.3 0.02MM 2.4NH 0.. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X