LQP02HQ2N2C02L Murata
  • Part Number: LQP02HQ2N2C02L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: 01005 (0402) 0.3 0.02MM 2.2NH 0.
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQP02HQ2N2C02L Murata
    LQP02HQ2N2C02L Murata
    LQP02HQ2N2C02L is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQP02HQ2N2C02L is described as 01005 (0402) 0.3 0.02MM 2.2NH 0.. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC