LQP02HQ20NJ02L Murata
  • Part Number: LQP02HQ20NJ02L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: 01005 (0402) 0.3 0.02MM 20NH 5%
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQP02HQ20NJ02L Murata
    LQP02HQ20NJ02L Murata
    LQP02HQ20NJ02L is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQP02HQ20NJ02L is described as 01005 (0402) 0.3 0.02MM 20NH 5%. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM