LQP02HQ1N3C02L Murata
  • Part Number: LQP02HQ1N3C02L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: 01005 (0402) 0.3 0.02MM 1.3NH 0.
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQP02HQ1N3C02L Murata
    LQP02HQ1N3C02L Murata
    LQP02HQ1N3C02L is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQP02HQ1N3C02L is described as 01005 (0402) 0.3 0.02MM 1.3NH 0.. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    View
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)