LQP02HQ1N2W02L Murata
  • Part Number: LQP02HQ1N2W02L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: 01005 (0402) 0.3 0.02MM 1.2NH 0.
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQP02HQ1N2W02L Murata
    LQP02HQ1N2W02L Murata
    LQP02HQ1N2W02L is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQP02HQ1N2W02L is described as 01005 (0402) 0.3 0.02MM 1.2NH 0.. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE PLASTIC SCREW 12PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK