LQP02HQ15NH02L Murata
  • Part Number: LQP02HQ15NH02L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: 01005 (0402) 0.3 0.02MM 15NH 3%
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQP02HQ15NH02L Murata
    LQP02HQ15NH02L Murata
    LQP02HQ15NH02L is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQP02HQ15NH02L is described as 01005 (0402) 0.3 0.02MM 15NH 3%. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V