LQP02HQ12NJ02L Murata
  • Part Number: LQP02HQ12NJ02L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: 01005 (0402) 0.3 0.02MM 12NH 5%
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQP02HQ12NJ02L Murata
    LQP02HQ12NJ02L Murata
    LQP02HQ12NJ02L is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQP02HQ12NJ02L is described as 01005 (0402) 0.3 0.02MM 12NH 5%. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"