LQP02HQ10NJ02L Murata
  • Part Number: LQP02HQ10NJ02L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: 01005 (0402) 0.3 0.02MM 10NH 5%
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQP02HQ10NJ02L Murata
    LQP02HQ10NJ02L Murata
    LQP02HQ10NJ02L is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQP02HQ10NJ02L is described as 01005 (0402) 0.3 0.02MM 10NH 5%. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM