LQP02HQ0N9C02L Murata
  • Part Number: LQP02HQ0N9C02L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: 01005 (0402) 0.3 0.02MM 0.90NH 0
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQP02HQ0N9C02L Murata
    LQP02HQ0N9C02L Murata
    LQP02HQ0N9C02L is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQP02HQ0N9C02L is described as 01005 (0402) 0.3 0.02MM 0.90NH 0. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    View
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC