LQP02HQ0N9B02L Murata
  • Part Number: LQP02HQ0N9B02L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: 01005 (0402) 0.3 0.02MM 0.90NH 0
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQP02HQ0N9B02L Murata
    LQP02HQ0N9B02L Murata
    LQP02HQ0N9B02L is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQP02HQ0N9B02L is described as 01005 (0402) 0.3 0.02MM 0.90NH 0. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N