LQP02HQ0N8B02L Murata
  • Part Number: LQP02HQ0N8B02L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: 01005 (0402) 0.3 0.02MM 0.80NH 0
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQP02HQ0N8B02L Murata
    LQP02HQ0N8B02L Murata
    LQP02HQ0N8B02L is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQP02HQ0N8B02L is described as 01005 (0402) 0.3 0.02MM 0.80NH 0. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    View
    Wakefield-vette
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP