LQP02HQ0N6C02L Murata
  • Part Number: LQP02HQ0N6C02L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: 01005 (0402) 0.3 0.02MM 0.60NH 0
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQP02HQ0N6C02L Murata
    LQP02HQ0N6C02L Murata
    LQP02HQ0N6C02L is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQP02HQ0N6C02L is described as 01005 (0402) 0.3 0.02MM 0.60NH 0. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    View
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL