LQM31PN2R2MC0L Murata
  • Part Number: LQM31PN2R2MC0L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 2.2UH 900MA 250 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 889
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LQM31PN2R2MC0L Murata
    LQM31PN2R2MC0L Murata
    LQM31PN2R2MC0L is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQM31PN2R2MC0L is described as FIXED IND 2.2UH 900MA 250 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    View
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"