LQM21PN3R3NG0D Murata
  • Part Number: LQM21PN3R3NG0D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 3.3UH 800MA 165 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,621
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LQM21PN3R3NG0D Murata
    LQM21PN3R3NG0D Murata
    LQM21PN3R3NG0D is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQM21PN3R3NG0D is described as FIXED IND 3.3UH 800MA 165 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK