LQH3NPN6R8MGRL Murata
  • Part Number: LQH3NPN6R8MGRL
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 6.8UH 1.14A 276 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQH3NPN6R8MGRL Murata
    LQH3NPN6R8MGRL Murata
    LQH3NPN6R8MGRL is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQH3NPN6R8MGRL is described as FIXED IND 6.8UH 1.14A 276 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    View
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN