LQH3NPN4R7MGRL Murata
  • Part Number: LQH3NPN4R7MGRL
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.52A 168 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQH3NPN4R7MGRL Murata
    LQH3NPN4R7MGRL Murata
    LQH3NPN4R7MGRL is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQH3NPN4R7MGRL is described as FIXED IND 4.7UH 1.52A 168 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V