LQH3NPN1R5MGRL Murata
  • Part Number: LQH3NPN1R5MGRL
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 1.5UH 2.04A 88.8 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQH3NPN1R5MGRL Murata
    LQH3NPN1R5MGRL Murata
    LQH3NPN1R5MGRL is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQH3NPN1R5MGRL is described as FIXED IND 1.5UH 2.04A 88.8 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    View
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A