LQH3NPN1R0MGRL Murata
  • Part Number: LQH3NPN1R0MGRL
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 1UH 2.08A 74.4 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQH3NPN1R0MGRL Murata
    LQH3NPN1R0MGRL Murata
    LQH3NPN1R0MGRL is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQH3NPN1R0MGRL is described as FIXED IND 1UH 2.08A 74.4 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR