LQH3NPN100MGRL Murata
  • Part Number: LQH3NPN100MGRL
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 10UH 1.12A 336 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQH3NPN100MGRL Murata
    LQH3NPN100MGRL Murata
    LQH3NPN100MGRL is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQH3NPN100MGRL is described as FIXED IND 10UH 1.12A 336 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 21CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 10SLOT 6U P0
    View
    Vector
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V