LQH2HPN4R7MJ0L Murata
  • Part Number: LQH2HPN4R7MJ0L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 4.7UH 700MA 396 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQH2HPN4R7MJ0L Murata
    LQH2HPN4R7MJ0L Murata
    LQH2HPN4R7MJ0L is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQH2HPN4R7MJ0L is described as FIXED IND 4.7UH 700MA 396 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM