LQH2HPN2R2MJ0L Murata
  • Part Number: LQH2HPN2R2MJ0L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1.3A 159 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQH2HPN2R2MJ0L Murata
    LQH2HPN2R2MJ0L Murata
    LQH2HPN2R2MJ0L is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQH2HPN2R2MJ0L is described as FIXED IND 2.2UH 1.3A 159 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP