GRM1555C1H2R0CZ01D Murata
  • Part Number: GRM1555C1H2R0CZ01D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 2PF 50V C0G/NP0 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 20,469
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE