GRM0336S1E5R4DD01D Murata
  • Part Number: GRM0336S1E5R4DD01D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 5.4PF 25V S2H 0201
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH