GRM0336R1E8R0DD01D Murata
  • Part Number: GRM0336R1E8R0DD01D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 8PF 25V R2H 0201
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"