GRM0336R1E8R0CD01D Murata
  • Part Number: GRM0336R1E8R0CD01D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 8PF 25V R2H 0201
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"