GRM0336R1E7R3CD01D Murata
  • Part Number: GRM0336R1E7R3CD01D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 7.3PF 25V R2H 0201
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE