GRM0335C1H9R2DD01D Murata
  • Part Number: GRM0335C1H9R2DD01D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 9.2PF 50V NP0 0201
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM