GRM0335C1H910GD01D Murata
  • Part Number: GRM0335C1H910GD01D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 91PF 50V NP0 0201
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 7,336
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH