GRM0335C1H3R8BD01D Murata
  • Part Number: GRM0335C1H3R8BD01D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 3.8PF 50V NP0 0201
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK