GRM0335C1E9R1DD01D Murata
  • Part Number: GRM0335C1E9R1DD01D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 9.1PF 25V C0G/NP0 0201
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 54,018
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN