GRM0335C1E5R2CD01D Murata
  • Part Number: GRM0335C1E5R2CD01D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 5.2PF 25V NP0 0201
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS