GRM0335C1E5R0CD01J Murata
  • Part Number: GRM0335C1E5R0CD01J
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 5PF 25V NP0 0201
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F