GCM1885C1H4R3CA16D Murata
  • Part Number: GCM1885C1H4R3CA16D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 4.3PF 50V C0G/NP0 0603
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"