GCM1885C1H332JA16D Murata
  • Part Number: GCM1885C1H332JA16D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 3300PF 50V C0G/NP0 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 1,015,025
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F