GCM1885C1H331JA16D Murata
  • Part Number: GCM1885C1H331JA16D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 9,743
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN