GCM1885C1H331FA16D Murata
  • Part Number: GCM1885C1H331FA16D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 0603
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH