GCM1885C1H220FA16J Murata
  • Part Number: GCM1885C1H220FA16J
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 22PF 50V C0G/NP0 0603
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK