GCM155R72A222KA37D Murata
  • Part Number: GCM155R72A222KA37D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 2200PF 100V X7R 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 204,211
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH