GCM1555C1H6R8DZ13D Murata
  • Part Number: GCM1555C1H6R8DZ13D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 6.8PF 50V C0G/NP0 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 9,690
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE