GCM1555C1H6R8DA16D Murata
  • Part Number: GCM1555C1H6R8DA16D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 6.8PF 50V C0G/NP0 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 8,503
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    View
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT