GCM1555C1H3R0CA16D Murata
  • Part Number: GCM1555C1H3R0CA16D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 3PF 50V C0G/NP0 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 560
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F