GCM1555C1H331JA16D Murata
  • Part Number: GCM1555C1H331JA16D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 319,239
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"