GCM1555C1H220FA16D Murata
  • Part Number: GCM1555C1H220FA16D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 22PF 50V C0G/NP0 0402
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"