GCM1555C1H180JA16D Murata
  • Part Number: GCM1555C1H180JA16D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 18PF 50V C0G/NP0 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 56,903
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F