GCM033R71A103KA03D Murata
  • Part Number: GCM033R71A103KA03D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 10000PF 10V X7R 0201
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 298,817
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM