GCJ31CR71C475KA01L Murata
  • Part Number: GCJ31CR71C475KA01L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 4.7UF 16V X7R 1206
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"