GCJ21BR71H683KA01L Murata
  • Part Number: GCJ21BR71H683KA01L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 0.068UF 50V X7R 0805
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 20,574
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"