GCJ21BC72A105KE02L Murata
  • Part Number: GCJ21BC72A105KE02L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 1UF 100V X7S 0805
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 118
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"