GCJ216R72A102KA01D Murata
  • Part Number: GCJ216R72A102KA01D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 1000PF 100V X7R 0805
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 58,274
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"